O Nas

Restauracja The Park - Enjoy Your Life

Nasza restauracja powstała z pasji do jedzenia oraz miłości do natury i zieleni. Znajdziesz nas w samym sercu Grodziska Mazowieckiego, blisko Parku Skarbków, w nowoczesnym budynku grodziskiej mediateki.

Nasz nowoczesny wystrój, z eleganckimi i przytulnymi detalami, oraz zieleń wokół sprawiają, że nasza restauracja jest idealnym miejscem zarówno na romantyczną kolację, jak i spotkania biznesowe czy rodzinne. Stawiamy na najlepsze składniki i świeżość naszych potraw. Nasza kuchnia zawiera zarówno tradycyjne jak i nowoczesne potrawy wzbogacone o atrakcyjną kartę alkoholi i drinków bezalkoholowych.

Lokalizacja

Utopiony w zieleni, w nowoczesnym budynku grodziskiej Mediateki, tuż na przeciwko historycznego Parku Skarbków, z bliskim dostępem do PKP oraz linii autobusów Grodziskich Przewozów Autobusowych.

Pyszne dania i napoje

Połączenie kuchni tradycyjnej z kuchnią nowoczesną, inspirując się smakami z całego świata, korzystając z pełnowartościowych produktów od lokalnych dostawców.

Wyjątkowa atmosfera

Stawiamy na naturalne akcenty w nowoczesnym wydaniu. Nasze wydarzenia zawsze pobudzają zmysły i sprawiają, że spędzone chwile u nas są wyjątkowe.

Galeria zdjęć